Учительський Журнал он-лайн

 

Сценарій Інтернет-уроку на тему "Стандартний вигляд числа" 8 клас

e-mail Друк PDF

 

Ідея уроку полягає у тому, що два вчителя одночасно проводять уроки в різних навчальних класах  з однієї паралелі, але за допомогою скайпу одночасно слухають пояснення нового матеріалу, отримують завдання для розв’язання та закріплення, бачать один одного та слідкують за роботою  у  паралельному класі, разом дивляться відео фрагменти, що стосуються виховного аспекту уроку, пишуть відповіді на інтерактивній дошці  та заповнюють опорні учнівські конспекти.

Урок відбувається в онлайн-режимі, вчителі працюють в унісон, задають темп уроку, відеосюжети та презентаційний матеріал додають яскравості, робота з конспектами та таблицями на дошці -  динамізму.

Урок технічно насичений, виховний аспект яскраво завуальований яблуками, прихованими на вчительському столі та розрахований на дві академічні години.

Урок пропонують вчителі Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту м. Біла Церква Усова Алла Анатоліївна та Жихарєва Тетяна Василівна, які вирішили взяти участь у конкурсі "Інтернет-урок"

Вкладення:
Скачать этот файл (02.wmv)02.wmv[ ]10317 Kb
Скачать этот файл (03.wmv)03.wmv[ ]10555 Kb
Скачать этот файл (04.wmv)04.wmv[ ]15957 Kb
Скачать этот файл (05.wmv)05.wmv[ ]17036 Kb
Скачать этот файл (Стандарт.pptx)Стандарт.pptx[ ]9610 Kb
Скачать этот файл (Сценарій Інтернет-уроку.doc)Сценарій Інтернет-уроку.doc[ ]479 Kb
Скачать этот файл (Учнівський опорний конспект.docx)Учнівський опорний конспект.docx[ ]52 Kb
Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 18:40  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.