Учительський Журнал он-лайн

 

Voki.com - аватари, що розмовляють

e-mail Друк PDF

Руслана Миколаївна Шаманська - вчитель англійської мови Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 працює над методичної темою "Підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови через використання ресурсів Web 2.0".

Дана презентація - це матеріал для проведення вебінару для вчителів, що широко використовують ІКТ у своїй роботі. Вчитель ділиться досвідом по використанню сайту www.voki.com для створення аватарів, що розмовляють. Така форма усної розповіді є досить ефективною та цікавою для учнів середнього віку.

Вебінар проводився у рамках серії вебінарів Майкрософт для інноваційних вчителів у листопаді 2013 року, а також був представлений на конференції випускників американських програм у Києві.

У грудні 2013 був закінчений навчальний проект з учнями 6-го класу "Christmas poem", результати проекту учні представляли за допомогою аватарів, що декламували вірші про Різдво голосами учнів. З результатами можна ознайомитися у соціальній мережі vk.com http://vk.com/club62877488

Посилання на вебінар на Google disc >>>>>>

Посилання на вебінар на www.youtube.com >>>>>

У 

Вкладення:
Скачать этот файл (Voki microsoft.pptx)Презентація voki.com[ ]2949 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 07 січня 2014, 23:08  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.