Учительський Журнал он-лайн

 

Урок. В.Скотт роман "Айвенго",7 клас Зарубіжна література.Агаркова Тетяна Володимирівна

e-mail Друк PDF

Тема:"Широка панорама життя середньовічної Англії .Рицарський турнір,його роль у подальшому розвитку подій"

Мета: продовжувати знайомство з подіями роману "Айвенго";показати зв'язок композиції твору з його сюжетом,формувати цілісно сприймати аудіо спектакль "Театр мікрофон" за романом; розвивати звязне мовлення учнів;прцювати над текстологічним аналізом твору; виховувати кільтуру відповіді, уміння відтворювати власну точку зору.

Обладнання: підручник,зошит, демонстраційна дошка,портрет В.Скотт, ілюстрації до роману,пісня В.Висоцького  "балада про Робін Гуда",   аудіо спектакль "Театр мікрофон.

 

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.