Учительський Журнал он-лайн

 

На конкурс.Дієприслівники доконаного і недоконаного виду, їх творення.

e-mail Друк PDF

Михайленко Ірина Михайлівна, вчительукраїнської мови та літератури Шосткинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІст. Сумської області.

Тема. Дієприслівники доконаного і недоконаного виду, їх творення.

Мета. Поглибити знання про дієприслівник як особливу форму дієслова. З'ясувати особливості творення дієприслівників доконаного і недоконаного виду. Навчитися визначати вид дієприслівників та утворювати дієприслівники певного виду. Виховувати любов до природи рідного краю.

Обладнання. Мультимедійна презентація Power Point, міні-тест «Незакінчене речення».

Поданий урок проводиться з використанням інтерактивної дошки. Допомагає розвивати мислення, вміння лочічно викладати думки, працювати в групах та розвивати творчу уяву дітей.

Вкладення:
Скачать этот файл (дієприслівник.rar)дієприслівник.rar[Конспект уроку,7клас(Дієприслівники доконаного і недоконаного виду, їх творення).]17947 Kb
Скачать этот файл (Презентация1.ppt)Презентация1.ppt[Презентація до уроку, 7клас(Дієприслівники доконаного і недоконаного виду, їх творення).]5540 Kb
Останнє оновлення на Субота, 10 листопада 2012, 00:25  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.