Учительський Журнал он-лайн

 

Конспект уроку математики для 5 класу із використанням ІТ «Ділення натуральних чисел і дроби"

e-mail Друк PDF

Конспект уроку математики для 5 класу із використанням інформаційних технологій з теми «Ділення натуральних чисел і дроби».

Мета: вивчити правило ділення натуральних чисел, повторити та закріпити знання і вміння виконання дій з десятковими дробами, розвивати логічне мислення, увагу, формувати навички усного рахунку, формувати вміння аналізувати відповіді однокласників, розвивати логічне мислення, культуру математичного мовлення, спостережливість, уважність, виховувати дисциплінованість.

Наочне оформлення: Презентація «Ділення натуральних чисел і дроби», методичного комплексу навчального призначення для загальноосвітніх закладів Математика 5 клас, контрольно-діагностична система Test-W2 тест «Дроби», кросворд «Десяткові дроби».

Обладнання: ноутбук, нетбуки, проектор, дошка.

В сучасний навчальний процес інтенсивно впроваджуються нові методи навчання, які побудовані на принципі саморозвитку, активності особистості. До одного з найважливіших методів належить впровадження інформаційних технологій у навчальний процес.

Уроки математики відрізняються від інших своєю специфікою: мало теорії, багато практики і основними інструментами залишаються зошит і ручка. Можна весь урок переглядати презентації, відео, слухати цікаві факти, але поки сам не почнеш розв’язувати на папері – результат не буде високим. В той же час, для підтримки інтересу учнів до математики, для різноманітності інформації, для того, щоб урок був яскравим, насиченим і нетрадиційним просто необхідно використовувати інформаційні технології, пам’ятаючи при цьому про міру і доцільність їх застосування.

Вкладення:
Скачать этот файл (my_urok-1.doc)my_urok-1.doc[Конспект уроку "Ділення натуральних чисел і дроби"]2027 Kb
Скачать этот файл (prezent_drobu_12.ppt)prezent_drobu_12.ppt[Презентація до уроку "ділення натуральних чисел і дроби"]920 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.