Учительський Журнал он-лайн

 

Закарпаття у роки Першої світової війни

e-mail Друк PDF

Впровадження інтерактивних технологій в навчально-виховний процес є одним із пріоритетних напрямків розвитку сучасної української освіти.

Вимогою дня  є  також впровадження елементів краєзнавства на уроках  і в позаурочний час.

Працюючи над проблемою ставлю перед собою таку мету:

  1. Викликати в учнів інтерес до історії свого краю – Закарпаття, яке завдяки своєму геополітичному розташуванню відігравало і відіграє важливу роль не тільки в історії України, а й усього Європейського регіону.
  2. Розвивати їх вміння готувати історичні повідомлення, довідки, портрети відомих діячів, вчу їх презентувати власну думку загалу, робити висновки.
  3. Використовуючи місцеві матеріали та застосовуючи інтерактивні методи навчання прагну поглибити  знання учнів з історії, допомагаю їм зрозуміти загальні закономірності суспільного розвитку,  привчаю до самостійної творчості.
  4. Намагаюся залучити школярів до пошукової роботи. Заохочуючи знайти потрібну інформацію в Інтернеті чи навпаки відірвавши їх від комп’ютера закликаю працювати з документами , довідниками, спілкуватися з старожилами, знаходити  підтвердження чи опис подій що вивчаються у літературних творах та фольклорі.           

Історичне краєзнавство є важливим чинником морального, духовного та  патріотичного виховання учнівської молоді. Тому  цілком зрозумілим є інтерес до історії свого краю – Закарпаття, яке завдяки своєму геополітичному розташуванню відігравало і відіграє важливу роль не тільки в історії України, а й усього Європейського регіону.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.