Учительський Журнал он-лайн

 

Презентація "Австралія - чудовий континент", конспект уроку

e-mail Друк PDF


Annotation:

Рибцуник  Анжеліка  Мирославівна

Англійська мова. Дидактичний  матеріал. Мультимедійна презентація з практичними завданнями. Тема: «Australia is wonderful continent». 7-11 класи / А. М. Рибцуник. – Комунальний заклад освіти Башмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянського р-ну Дніпропетровської обл., 2011. – 96 с.

Дана презентація є добіркою додаткових матеріалів з англійської мови для учнів
7 – 11 класів, яка включає тексти з ілюстраціями. До текстів презентації також є практичні завдання. Матеріали презентації спрямовані на розвиток читання, говоріння й письма, а також для закріплення навичок, набутих учнями при роботі з основним підручником та відповідно до діючої програми.
Практичні завдання даного посібника зацікавлять учнів та спонукатимуть їх використовувати різноманітні Інтернет - джерела, електронні енциклопедії та допоможуть у створенні  власних мультимедійних презентацій у програмі Microsoft PowerPoint.
Цікаві і різноманітні тексти та завдання допоможуть вчителеві подати матеріал
у новій формі, що зробить роботу учнів над мовою захоплюючою і приємною.
Для вчителів-практиків, молодих вчителів.

Вкладення:
Скачать этот файл (Австралія.rar)Презентація "Австралія - чудовий континент", конспект уроку[Презентація "Австралія - чудовий континент", план-конспект уроку, анотація до презентації]13846 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.