Учительський Журнал он-лайн

 

Галактика углеводородов

e-mail Друк PDF

Мультимедийный урок-игра "Галактика углеводородов". В ходе урока учащиеся, выполняя различные задания, закрепляют изученный материал по классам углеводородов, готовятся к тематическому оцениванию по теме. В ходе урока ребята играют в химическое лото, расшифровывают послание из Космоса, посещают "Звездную лабораторию или мастерскую молекулярного моделирования", открывают созвездия углеводородов и дают им названия.В ходе урока используется групповая и индивидуальная работа.

Автор: Хавкина Татьяна Анатольевна, учитель химии и биологии ГСШ №144 г.Днепропетровска, учитель высшей категории, учитель-методист.

 

Вкладення:
Скачать этот файл (9-открытый урок.ppt)презентация к уроку[ ]3158 Kb
Скачать этот файл (Конспект урока химии.doc)конспект урока[ ]7136 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.