Учительський Журнал он-лайн

 

Поети "Срібного століття"

e-mail Друк PDF

Значне місце у вивченні поезії «срібного століття» відведено визначенню особливостей літературних напрямів, течій та шкіл; знайомству із життям та творчістю її представників. Під час вивчення теми в учнів формується соціальна та поглиблюється інформаційна і ціннісно-смислова компетенція.

Цифровий ресурс спрямований на ефективне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес, супроводжує викладання теми «Срібне століття» російської поезії. Розквіт філософської думки на межі ХІХ ст. - ХХ ст.» у 11 класі (за програмою Д.В.Затонського, К.О.Шахової, Є.В.Волощук ).

Ресурс представлений електронним навчальним матеріалом, який допоможе учителю якісно підготувати та провести уроки по темі. 

Цифровий ресурс може бути використаний учнями для самостійного опрацювання теми, поглиблення знань  із світової літератури в 11 класі.

 

Вкладення:
Скачать этот файл (Срібне століття.ppt)Поети срібного століття[ ]1456 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.