Учительський Журнал он-лайн

 

Урок геометрії у 8-му класі. Теорема Піфагора. Розв'язування задач на застосування теореми Піфагора.

e-mail Друк PDF

Несвіжа Катерина Михайлівна - вчитель математики Кобеляцької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 імені Олеся Гончара Полтавської області.

Урок геометрії у 8-му класі.Тема уроку: Теорема Піфагора. Розв'язування задач на застосування теореми Піфагора. Це урок узагальнюючого повторення, що проводиться в кінці навчального року. Мета уроку: узагальнити та систематизувати знання учнів; показати різні способи доведення теореми Піфагора; вдосконалювати уміння та навички розв'язувати задачі на застосування теореми Піфагора. Розвивати логічне мислення учнів, стимулювати їх пізнавальну діяльність.

Мультимедійна презентація до уроку дозволить повторити та узагальнити великий за обсягом теоретичний матеріал, допоможе учням побачити красу доведення теореми Піфагора різними способами, вдуматися в крилаті вислови Піфагора, відчути радість успіху при розв'язуванні задач. Презентація містить музичний супровід.

Зміна слайдів, що містять музичний супровід, автоматична.

Вкладення:
Скачать этот файл (Теорема Пiфагора.rar)Теорема Пiфагора[Презентація до уроку]13586 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.