Учительський Журнал он-лайн

 

Відкритий урок з теми "Happy Winter. Holiday"

e-mail Друк PDF

Урок проведенно у 3 класі з теми "Happy Winter. Holiday"

При плануванні уроку враховано можливості всіх учнів, як сильних, так і слабких, дібрано відповідні види і форми роботи.

Згідно з програмними вимогами на уроці було реалізовано 4 види мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, письмо, аудіювання.

Темі та цілям уроку був підпорядкований добір наочності, дидактичного матеріалу, використання технічних та мультимедійний засіб навчання та змісту уроку.

На уроці простежувалися міжпредметні зв'язки з рідною мовою, музикою (виконання учнями вітальної пісні), краєзнавством (різдвяні традиції в Англії), фізичної культури (фізхвилинка).

Вчитель англійської мови Шило Світлана Павлівна.

Останнє оновлення на Середа, 08 лютого 2012, 21:51  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.