Учительський Журнал он-лайн

 

Узагальнення і систематизація вивченого про іменник

e-mail Друк PDF

Методична розробка відкритого уроку з української мови в 6 класі за темою "Узагальнення і ситематизація вивченого про іменник".


Плотнікова Анжела Анатоліївна


На етапі узагальнення і систематизація знань, умінь і навичок використано інтерактивні вправи та технології, лінгвістичні ігри та задачі, лінгвістичну загадку, творче спостереження з елементами аналізу.

( «Лінгвістичний двобій», Лінгвістичні ігри «Хто зайвий», «Упізнай мене», «Веселі перегони», Гра «Лото назв», кросворд «Чарівні клітини», гра – дослідження «Атлас іменників»). Для створення атмосфери пізнання, пошуку, зацікавленості учням можна запропонувати стати авторами зошита із серії «Моя книжечка» (проектні технології)

Останнє оновлення на Середа, 04 січня 2012, 23:29  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.