Учительський Журнал он-лайн

 

Презентація уроку. Дієслово. Тренувальні вправи

e-mail Друк PDF

Жуковець Заріна Леонідівна.

Тема. Дієслово. Тренувальні вправи (дієслівні форми, вид, час)

Презентацію можна використати для закріплення вивченого матеріалу, щоб повправлятися у вмінні відрізняти дієслівні форми, утворювати видові пари, визначати час дієслів та особу або рід. Завдання носять проблемно-пошуковий характер, що дає можливість розвивати пізнавальну активність дітей, їх творчий потенціал. Урок умовно можна поділити на дві частини:проблемно-пошукові завдання та завдання творчого характеру. Прийоми і методи,використанні на уроці,сприяють розвитку творчого мислення, формують мовленнєву компетентність. Форма проведення залежить від індивідуальних можливостей школярів та рівня їх засвоєння матеріалу (індивідуальна, групова, колективна, фронтальна). Лінгвістична робота над текстом-це підсумок, і тому мусить бути самостійною. На мій погляд,доцільним є завдання на повторення.

Яскраво прослідковується соціокультурна лінія. Обов`язковим має бути коментар учителя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 січня 2012, 11:06  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.