Учительський Журнал он-лайн

 

Художнє конструювання виробів

e-mail Друк PDF

Тетяна Анатоліївна Лагода. Моделювання одягу — це складний, трудомісткий процес, який вимагає спеціальних знань, творчої фантазії, художнього смаку. Проектування спідниці у 8 класі включає уроки на тему «Художнє конструювання виробів», на яких в учнів формуються уявлення про сучасні тенденції оформлення поясних виробів у підлітковій моді, поняття моди, стилю; розширюються знання про історію розвитку одягу, його класифікацію; виховується інтерес до історичного минулого українського народу; розвивається художній і естетичний смак, творчі здібності, почуття стилю, навички роботи в команді. Школярі знайомляться з роботою художників-модельєрів, дизайнерів безпосередньо через сам процес проектування спідниці, починаючи від створення ескізу до технічного моделювання, пам'ятаючи про основний закон композиції одягу – закон гармонії між формою і призначенням одягу, поєднання окремих елементів, оздоблювальних деталей, фурнітури, додаткових аксесуарів

Останнє оновлення на Неділя, 04 грудня 2011, 16:29  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.