Учительський Журнал он-лайн

 

Информационно-коммуникативный проект "Mystery of Ukrainian soul"

e-mail Друк PDF

Назаренко Оксана Васильевна

Мета цього проекту для учнів – подальший розвиток базових лексичних, граматичних, стилістичних, орфоепічних, правописних, мовленнєвих умінь і навичок на основі узагальнення і поглиблення знань учнів про історію та культуру своєї країни.

Основна ідея проекту полягає у розвитку у учнів навичок мислення високого рівня, а саме: навчити учнів збирати інформацію, аналізувати та класифікувати її; висувати гіпотези та ідеї; обговорювати результати досліджень.

Цей проект об’єднує декілька шкільних предметів: інформатику, іноземну мову, історію України, народознавство, українську літературу.

Учні починають з пошуку інформації у газетах, журналах, енциклопедіях, з опитування однолітків, батьків, вчителів. Потім вони здійснюють пошук інформації в мережі Інтернет, шукаючи відповіді на питання, які ставить вчитель. Під час оформлення презентації своєї роботи учні зорієнтовані на використання певних граматичних структур та лексики.

Учні створюють презентації, публікації та веб-сайти, та спілкуються один з одним з допомогою сучасних технологій.

На завершення учні створюють PowerPoint презентацію. Вимогою проекту є подати інформацію в PowerPoint презентації в вигляді тез, доповнюючи її усно під час демонстрації. Після закінчення проекту учні виконують в класі творчу письмову роботу, відповідаючи на ключове питання проекту.

 

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.