Учительський Журнал он-лайн

 

Розробка-презентація з теми Термодинаміка

e-mail Друк PDF

Муромцева Ганна Василівна

Учбовий заклад: ДВНЗ "Кіровоградський будівельний коледж"

Презентація містить детальні пояснення, стосовно внутрішньої енергії тіла. Далі розказано про зміну внутрішньої енергії тіла та теплообмін. Також з презентації ви дізнаєтесь, яка величина називається кількістю теплоти та за якою формулою визначається ця величина. Окремо подані формули визначення питомої теплоти пароутворення, плавлення та горіння палива, закон термодинаміки та його застосування до ізопроцесів в газах..

Вкладення:
Скачать этот файл (termodinamica виступ Регіни.PPT)Доповідь студентки 1 курсу з теми: Термодинаміка[Доповідь студентки 1 курсу з теми: Термодинаміка]3452 Kb
Скачать этот файл (Урок термодинаміка.ppt)Презентація Термодинаміка[ ]5288 Kb
Скачать этот файл (Урок.doc)Методична розробка з заняття Термодинаміка[Методична розробка з заняття Термодинаміка]501 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 24 березня 2015, 17:44  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.