Учительський Журнал он-лайн

 

Урок з читання у 4 класі

e-mail Друк PDF

Урок читання в 4 класі на тему : „Тарас Шевченко -  співець краси рідного краю. Т.Шевченко (про нього). Поетична світлиця. Т.Шевченко „Вітер з гаєм розмовляє...“ ,„ Садок вишневий коло хати“ є уроком вивчення нового матеріалу. Розроблений у вигляді участі школярів у телепроектах з використанням фронтальної,індивідуальної, парної та групової форм роботи. Для активізації пізнавальної активності, розвитку читацьких навичок застосовано інтерактивні технології, мультимедійну презентацію, фонозаписи віршів, мультиплікаційний фільм „Садок вишневий коло хати“ та відео фізкультхвилинки. Урок містить в собі багато додаткової інформації  про життя і творчість Т.Г. Шевченка.

Денисюк Ніла Миколаївна

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 16:47  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.