Учительський Журнал он-лайн

 

ІКТ супровід уроку німецької мови на тему "Menschliche Beziehungen. Freunschaft und Liebe""

e-mail Друк PDF

Презентація із зібльшенням окремих елементів зображення, створена засобами сайту www.prezi.com, дозволяє розмістити всі необхідні матеріали на одній площині та задати напрямок "руху" уявної камери. Перегляд презентації можливий як у режимі он-лайн, так і за відсутності підключення до мережі Інтернет.

Вкладення:
Скачать этот файл (2011-gelg6fg0afdj.zip)Презентація[Запуск і перегляд презентації можливий при наявності на Вашому ПК програми Adobe Flash Player]24317 Kb
Останнє оновлення на Середа, 26 жовтня 2011, 12:28  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.