Учительський Журнал он-лайн

 

Віртуальна подорож

e-mail Друк PDF

Парубець Світлана Володимирівна

Урок-проект з художньої культури для 9 класу "Форми збереження культурної спадщини. Провідні художні музеї світу" (віртуальна подорож).

Учні знайомляться із формами збереження культурної спадщини, при цьому за допомогою комп’ютерної презентації подорожують до відомих музеїв світу. Використання на уроці таких інтерактивних методів навчання як "мікрофон", "закінчіть речення", "ваша думка:так чи ні" дозволяє активізувати навчальну діяльність.

Вкладення:
Скачать этот файл (парубець1.ppt)презентація[ ]3534 Kb
Скачать этот файл (проект.doc)Текст матеріалу[ ]99 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.