Учительський Журнал он-лайн

 

Мультимедійний урок: "Вивчаємо у схемах генетичний зв'язок між класами неорганічних сполук"

e-mail Друк PDF

Ярош Руслан Васильович, вчитель хімії Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області

Даний урок – це урок поглиблення і узагальнення знань з використанням Ікт для учнів 8 класів. Дає можливість учням узагальнити і систематизувати знання про основні класи неорганічних сполук, їх хімічні властивості; сформувати уявлення про генетичний зв'язок між класами неорганічних сполук. Урок цілком відповідає програмі з хімії для учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл, затвердженої Міністерством освіти і науки України у 2005 рроці, і містить докладні пояснення, схеми та приклади розв’язання завдань учнями.

До уроку розроблено презентацію для кращого сприйняття учнями матеріалу.

Останнє оновлення на Субота, 29 листопада 2014, 00:33  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.