Учительський Журнал он-лайн

 

Урок - проект Я і Україна 2 клас

e-mail Друк PDF

Тема: Вчинок - це реальна дiя. Намiри i недостойнi вчинки. Що допомагає уникати помилок, негативних наслiдкiв вчинкiв?

Мета: ознайомити учнiв iз поняттям «вчинок» як реальна дiя; вчити учнiв аналiзувати запропонованi ситуацiї, характеризувати достойні i недостойнi вчинки, передбачати наслiдки своїх вчинкiв; дати поняття «можна» та «не можна»; розвивати вмiння контролювати i аналiзувати свої та чужi вчинки, зробити їх усвiдомленими; виховувати бажання здiйснювати достойнi вчинки, повагу до людей.

Необхідність створення проекту виникла тоді, коли я помітила недбале ставлення до деяких учнів класу. Прослідкувавши за поведінкою цих учнів,  зрозуміла, що вони не цінують дружбу, доброзичливі відносини з боку інших учнів класу. А тому діти почали відвертатися, навіть не помічати грубіянів. Щоб уникнути цієї проблеми і не запустити її,  вирішила залучити учнів до участі в проекті. Початок був закладений на уроці «Я і Україна» при вивченні теми: «Людина серед людей» (Культура спілкування з ровесниками й дорослими людьми). На мою думку, проект здобув успіху, тому що відносини серед учнів налагодилися, а колишнім грубіянам під час створення проекту стало соромно за свої вчинки. Ми саме цього і прагнули. Дітям такий підхід до навчання дуже сподобався,а також підняв рейтинг предмету « Я і Україна» в їхніх очах. Я впевнена, що створення таких проектів ( виховних і навчальних) слід продовжувати, залучаючи все більше і більше учнів.

Проект передбачає формування у молодших школярів відповідального ставлення до своїх вчинків, розвиток делікатного ставлення по відношенню  до рідних, друзів і незнайомих людей. Діти вчаться аналізувати свої вчинки, передбачати ймовірні наслідки. Під час виконання проекту діти вчаться робити подарунки своїми руками, набувають комунікативних навичок.

Циба Олена Миколаївна

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 жовтня 2011, 09:55  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.