Учительський Журнал он-лайн

 

Система медіауроків з теми "Лексикологія. Фразеологія" 5 клас

e-mail Друк PDF

 

Під час використання мультимедійних презентацій зосереджується увага учнів на найголовнішому в кожній темі уроку, діти знайомляться з виражальними засобами мови, у них формується уміння і навички правильного письма, вчаться, як слід виражати власні думки і почуття, як спілкуватися з родичами, друзями і незнайомими людьми.

Малюнки допомагають краще збагнути і запам’ятати складні поняття, збагачують уяву школярів, мислення, пожвавлюють навчальний процес.

А кросворди, головоломки, тести розвивають кмітливість, роблять розум гнучкішим, що так необхідно для формування мовленнєвих здібностей

Останнє оновлення на Понеділок, 17 жовтня 2011, 16:47  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.