Учительський Журнал он-лайн

 

Професійна спрямованість гімназистів через роботу допрофільного мотиваційного спецкурсу з історії.

e-mail Друк PDF

Реалізація допрофільної підготовки учнів 5 -7 класів відбувається за допомогою технології АЗІМУТ, метою якої є формування стійких пізнавальних мотивів у певній галузі знань, створення умов для формування в учнях стійкого інтересу до вивчення певних предметів, створення передумов для розширенія і поглиблень знань у вибраних напрямах, творчих здібностей учнів, пізнавальної професійної спрямованості. Так на заняттях допрофільного мотиваційного спецкурсу по історії в 6 класі були проведені заняття – знайомства з професіями які пов'язані з історією: це такі фахівці як археологи, архіваріуси, адвокати, юристи, дипломати, політтехнологи, екскурсоводи, краєзнавці, етнографи, викладачі історії. Учні не лише знайомилися з особливостями цих професій, але і мали можливість перевірити свої здібності в  цих професіях  через рольові і ділові ігри. Спецкурс дає можливість використовувати на занятті  історичний матеріал що виходить за рамки шкільної програми і інтегрувати його з матеріалом профорієнтації і трудовою практичною діяльністю учнів.  Так учні перевіряли свої здібності, знання, майстерність:

  • в умінні грати у футбол, але не простий, а історичний, заняття так і називалося «Історичний футбол». На занятті була проведена бесіда про популярну професію «футболіст», про її позитивні і негативні сторони, про вимоги до цієї професії. В ході гри, правильно виконуючи завдання чи відповівши на запитання, учні забивали голи в ворота суперника  (гра інтерактивна з використанням функцій дошки Смарт);
Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2014, 12:32  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.