Учительський Журнал он-лайн

 

Робота з графічними об’єктами у середовищі текстового процесора

e-mail Друк PDF

Урок з інформатики, з відеосупроводом, по темі: «Робота з графічними об’єктами у середовищі текстового процесора», з підтемою: «Використання примітивів під час створення графічних зображень використовуючи векторний графічний редактор на базі Microsoft Word» представлений з циклу уроків 7го класу, з розділу «Текстовий процесор Microsoft Word».

У поданому уроці розкривається більшість команд по створенню малюнків засобами векторного редактора Microsoft Word. Запропоновано використання на уроці відеосупроводу з покроковим виконанням деяких завдань.

Урок може бути використаний під час оn-line конференцій, дистанційному навчанні через мережу, при індивідуальному навчанні у 7му , 9му , 10му класі під час вивчення теми Microsoft Word.

Для учнів, які прагнуть вивчити предмет; студентів, викладачів, які працюють над вивченням та викладанням інформатики в навчальних закладах.

Відеододаток до уроку розміщено тут - http://youtu.be/ryKHjaTUXCI

Окремі додатки (Покрокове більш повільне відео) - звертайтесь за адресою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вкладення:
Скачать этот файл (До уроку.pptx)Додаток да уроку[Екскурс по всьому уроку]673 Kb
Скачать этот файл (Оцінювання роботи.xlsx)Оцінювання роботи.xlsx[ ]41 Kb
Скачать этот файл (Урок.doc)Урок з інформатики[Використання примітивів під час створення графічних зображень використовуючи Microsoft Word]263 Kb
Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2013, 16:27  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.