Учительський Журнал он-лайн

 

Узагальнююче заняття на тему " English – the language of the world"

e-mail Друк PDF

Дане заняття розраховане для вихованців 7 року навчання з поглибленим вивченням іноземних мов.  Перед заняттям вихованці готували проєктні матеріали та захищали їх беспосередньо на самому занятті.  Крім того були використані відомі вислови про англійську  мову, удосконалювалися мовні навички вихованців, та робота в групах. Вихованці накопичували знання про англійську мову, переглядали відео про її майбутнє.  Для підсилювального ефекту в кінці заняття вихованцям було запропоновано розучити вірш-присягу на англійській мові, щоб ще раз довести важливість вивчення іноземних мов. Все заняття супроводжувалося презентаційним матеріалом.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.