Учительський Журнал он-лайн

 

Узагальнення з теми "Дієприкметник"

e-mail Друк PDF

Карибіна Олена Вікторівна

Урок допоможе узагальнити і систематизувати знання учнів   про дієприкметник (загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль); сприятиме зміц­ненню навичок правопису дієприкметників з часткою не разом і окремо та позначати відповідні орфограми, з'ясо­вувати їх за допомогою орфографічних правил; розвиватиме логічне мислення, творчі вміння аналізувати, порівнювати, конструювати мовні явища; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного ма­теріалу виховуватиме у школярів почуття прекрасного, повагу до природних надбань рідної держави.

Вкладення:
Скачать этот файл (Дієприкметник.ppt)Презентація[ ]1869 Kb
Скачать этот файл (урок по дієприкметнику.doc)Конспект уроку [ ]71 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.