Учительський Журнал он-лайн

 

Серія уроків з теми "Квадратні рівняння

e-mail Друк PDF

Птиченко Тетяна Анатоліївна, учитель математики у НВК "Ліцей - школа № 14" м.Маріуполь

В данній серії представлені матеріали циклу уроків з  алгебри для учнів 8 класу. Учні набувають знаннь з  вивчення данної теми за допомогою використання мультимедійного обладнання,  застосовують їх на практиці та знайомляться з усним методом розв'язування  незведенних квадратних рівнянь, який не представлений в підручниках. У циклі уроків представлено розробка уроку - конференції, на якому учні знайомляться з різними способами доведення формул для розв'язування квадратного рівняння та формують вміння застосовувати їх при розв'язуванні завдань. Завершує цикл урок - гра "Морський бій", нетрадиційний мультимедійний урок найбільш ефективно  систематизує та узагальнює знання  та вміння з даної теми. Перевага  уроку - гри перед класичним уроком є очевидною, так як він несе  таке саме інформаційне навантаження, але по своій емоційності значно  відрізняється від звичайного уроку.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.