Учительський Журнал он-лайн

 

Ділення десяткових дробів

e-mail Друк PDF

 

“Предмет математики настільки серйозний, що не варто пропускати нагоди зробити його трохи цікавішим”.

Б.Паскаль

 

 

Математика – наука надзвичайно складна, тому не можна випускати жодного підходу, який би робив її більш доступною; підходу, який дозволяє викладати матеріал з тими знаннями, які учні вже мають.

Ефективність викладання математики, як і будь-якого іншого предмету у школі, залежить від багатьох факторів, один з яких- «наочність». Наочність – це міцний спосіб на сприйняття дитини при навчанні. Наочність, яка використовується у підручниках, таблицях, друкованих типових плакатах, не викликає у сучасних учнів потрібного ефекту. Усі знають, що більшу частину інформації діти отримують з екранів телевізорів, комп’ютера. Таким чином, у них розвивається зорове сприйняття матеріалу.

У сучасному світі, мабуть, немає галузі, де б не використовувався комп’ютер, і освітня галузь не є виключенням. Інтерес до вивчення предмету багато в чому залежить від того, як проходять уроки. Застосування комп'ютерної техніки на уроках дозволяє зробити урок нетрадиційним, яскравим, насиченим. Наповнюючи його зміст знаннями з інших наочних областей, що перетворюють математику з об'єкту вивчення в засіб отримання нових знань, ми тим самим викликаємо інтерес учня до вивчення предмету

 

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2013, 13:11  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.