Учительський Журнал он-лайн

 

Нестандартный урок по русскому языку для 8 класа

e-mail Друк PDF

Урок по русскому языку в 8 классе в форме игры "Счастливый случай" на тему "Простое предложение "(обобщение изученного) учителя высшей категории  Котенко Т.А. Зимогорьевской гимназии, Славяносербского района, Луганской области.

Вкладення:
Скачать этот файл (Счастливый случай 8клПрезентация Microsoft PowerPoint.ppt)Разработка урока на тему "Простое предложение"[Обобщающий урок в 8 класе проводится в форме иры "Счасливый случай" с использованием мультимед. комп]3501 Kb
Скачать этот файл (Урок рус.язна тему Знаки препинания.pptx)Урок русского языка на тему "Знаки препинания и интонация в БСП "[Нестандартный урок. Урок-восхождение]5431 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2013, 11:26  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.