Учительський Журнал он-лайн

 

Урок у 5 класі на тему "Музика і кіно"

e-mail Друк PDF

УРОК У 5 КЛАСІ НА ТЕМУ: "МУЗИКА І КІНО" ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ ДОНЕЦЬКОГО УКРАЇНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО КОЛЕГІУМУ ДОБРОДОН ОЛЕНИ ВОЛОДИМИРІВНИ

Мета уроку.

Визначити особливості кінофільмів, у яких му­зика є «головною дійовою особою» або допомагає яскравіше розкрити зміст та образи героїв, вчити визначати взаємозв’язок між різними видами мистецтва.

Удо­сконалювати вміння порівнювати, інтерпрету­вати музичні твори, розвивати творчі здібності, вокально-хорові навички учнів.

Виховувати есте­тичний смак, інтерес до кіномистецтва, найкращі моральні якості учнів.

 

Музичний матеріал: Р. Роджерс. Пісня «До-ре-мі» із кінофільму «Звуки музики» (розучування); фрагмент із кі­нофільму «Звуки музики» (слухання).

 

Тип уроку: урок поглиблення теми.

 

Обладнання: комп’ютер, проектор, презентація  PowerPoint, мультимедійний посібник, підручники, ілюстрації, портрет композитора Р. Роджерса.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2013, 13:15  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.