Учительський Журнал он-лайн

 

Конспект заняття з мовленнєвого розвитку «Ой чудова в нас зима!»

e-mail Друк PDF

Конспект заняття з мовленнєвого розвитку "Ой чудова в нас зима!" (для дітей старшого дошкільного віку, 6-го року життя) розроблений вихователем дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області Алексієнко Іриною Михайлівною.

Мета:
Зв'язне мовлення: Систематизувати знання дітей про зимові явища в природі. Продовжувати вчити самостійно складати розповідь сюжетного характеру за серією картин. У процесі ігор розвивати у дітей звязну мову, мовне дихання, почуття прекрасного, уявлення, спостережливість, уміння добирати порівняння.
Граматика: Поновлювати запас слів новими словами-ознаками,; виділяти у словах звук (с).
Словник: продовжувати вчити добирати прикметники, дієслова за картиною; розуміти образні вислови в загадках, швидко промовляти скоромовку. Виховувати любов до природи, вчити бачити і розуміти її красу; уміння слухати один одного не перебиваючи, працювати в групі.

Вкладення:
Скачать этот файл (Конспект заняття з розвитку мовлення.docx)Конспект заняття з розвитку мовлення[Конспект заняття з розвитку мовлення "Ой весела в нас зима" (складання сюжетної розповіді)]409 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.