Учительський Журнал он-лайн

 

Голосування за статті

e-mail Друк PDF

Доброго дня шановні користувачі нашого порталу.

Вже деякий час на сайті відбуваються певні зміни в оформленні статей. Однією з цих змін було додавання під кожну новину лічильника голосування за статтю, який тісно пов'язаний з найбільш популярними соціальними мережами в нашому регіоні.

Виглядає він так:

або так :

Якщо Вам сподобалася стаття і Ви маєте бажання нею поділитися або просто запам'ятати у себе на сторінці «Вконтакте» чи «Одноклассниках», щоб вона завжди була під рукою, натисніть на відповідну іконку під статтею. Це буде корисно Вам, цікаво Вашим знайомим і приємно автору розробки.

До речі, за результатами голосування, в різні проміжки часу, ми будемо проводити мотиваційні конкурси з цінними призами, назвемо це «приз за глядацькі симпатії», беріть участь (надсилайте розробки), запрошуйте своїх колег і знайомих, для оцінки своїх робіт, забирайте призи.

----------------------------------------------------

З повагою адміністрація сайту

http://www.teacherjournal.com.ua/

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 13:09  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.